Mentoring

Máš nápad na realizaci kulturní akce ve své obci a nevíš jak na to? Potřebuješ poradit, jak se orientovat v džungli právních předpisů? Chceš zdokonalit své komunikační dovednosti? To je jen úzký výběr oblastí, ve kterých Ti můžeme pomoci!

Projekt Kandiduju.cz Ti nabízí exkluzivní mentoringový program, který je koncipován tak, aby maximálně vyšel vstříc tvým potřebám. Propojíme Tě s mentorem, který Ti dokáže poradit přesně s tím, co potřebuješ. Žádným způsobem nelimitujeme témata, kterými se můžeš s mentorem zabývat. Musí se jen týkat komunální oblasti a činnosti člena zastupitelstva.

A komu je mentoring určen? Cílíme zejména na nově zvolené mladé zastupitele. Věříme, že vhodně zvolený mentor Tě posune dál v tvém snažení.

Jak bude účast v mentoringovém programu vypadat? Poté, co na základě přihlášky vybereme právě Tebe, spojíme Tě s mentorem. S ním pak absolvuješ několik setkání, během kterých Ti mentor předá své zkušenosti, informace a poradí Ti, jak na sobě pracovat. Náš mentoring se snažíme připravit Ti na míru, proto bude záležet, v čem se budeš chtít vzdělávat. Na tom závisí i celková délka mentoringového programu.

Vynasnažíme se Ti sehnat co nejvhodnějšího mentora, aby pro Tebe byl mentoringový program opravdu přínosný. Níže se můžeš podívat na namátkový výběr mentorů, se kterými spolupracujeme. Mentoringový program je zcela zdarma. Závisí pouze na Tvém odhodlání posunout se dál a snaze vzdělávat se.