Workshopy

Na dalším workshopu se dozvíte praktické informace o majetkové a trestní odpovědnosti zastupitelů. Dále vám prozradíme, jak si poradit s přípravou obecně závazných vyhlášek, aby vám je nezrušil Ústavní soud. Též získáte praktické zkušenosti se strategickým plánováním a územním rozvojem. A konečně se zaměříme na životní prostředí a budování komunit v obcích.

Přihlásit se můžete prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Kapacita je omezená, proto rozhoduje rychlost přihlášení. Takže dlouho neotálejte.

Pokud nejste zastupiteli, ale zajímáte se o veřejný prostor a uvedená témata vás zaujala, přihlaste se také. Avšak přednost mají zvolení zastupitelé.

Za celý víkendový workshop vybíráme účastnický poplatek ve výši 500 Kč, který zahrnuje akademický program, stravu a psací potřeby.

Navazujeme na úspěšný první workshop, který se uskutečnil v polovině září a kterého se zúčastnili zastupitelé z celé republiky. Program obou workshopů vychází z aktuálních potřeb mladých komunálních politiků. V průběhu července jsme v rámci exkluzivního dotazníkového šetření nashromáždili data, která nám umožňují uspořádat skutečně přínosné workshopy.

Pokud Tě zajímají konkrétní témata a hosté, stačí sledovat náš facebook a tyto webové stránky.